Delikatesy mięsne

Komfortowe, łączące tradycję z nowoczesnością, przyjazne dla każdego Klienta, z szeroką ofertą smacznych mięs, wędlin, wyrobów garmażeryjnych i innych pyszności - tak w skrócie przedstawiają się firmowe Delikatesy Mięsne Gzella. Stworzyliśmy je z myślą o podarowaniu pełnego zadowolenia wszystkim konsumentom, niezależnie od wieku czy upodobań smaku.

Pierwszy ze sklepów założyliśmy w 1985 roku wraz z powstaniem zakładu, w Osiu przy ul. Semraua 23, zaspokajał on wówczas potrzeby mieszkańców Osia jak i pobliskich miejscowości. Później błyskawicznie pojawiły się kolejne, obejmując następujące województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie oraz warmińsko-mazurskie. Obecnie znajduje się tam 150 punktów Delikatesów Mięsnych, co czyni firmę Gzella posiadaczem jednej z największych sieci delikatesów tej branży w naszym Kraju.

Niezależnie od położenia na mapie, wszystkie nasze sklepy oferują ten sam najwyższy standard obsługi i jakości towaru. Zadbaliśmy o to, by każdy z nich miał jednolity wygląd i wizualizację, odpowiednio przeszkolonych sprzedawców oraz posiadał bogaty asortyment, który zadowoli najbardziej wymagających smakoszy.
Delikatesy Mięsne Gzella to również najwyższa jakość produktu oraz świadczonych usług. Z myślą o zdrowiu i zadowoleniu naszych Klientów przeszkoliliśmy personel w zakresie profesjonalnej obsługi, doskonałej znajomości właściwości mięs oraz przestrzegania wszelkich europejskich standardów sprzedaży. Gzella, również jako zakład produkcyjny, dokłada wszelkich starań by należycie kontrolować proces powstawania, a następnie transportu Wędlin z Borów - to zadanie spełnia nowoczesna flota transportowa.
Osobom, które choć raz odwiedziły Delikatesy Mięsne nie musimy tego przedstawiać. Natomiast naszych przyszłych Klientów informujemy, że czekają tam na Was:

-sprzedawcy znający każdy produkt i potrafiący doradzić w zakresie smaku, przyrządzenia i podania

- Wędliny z Borów, mięsa, przyprawy, wyroby garmażeryjne (surówki, pierogi, krokiety, kluski itp.), duży wybór serów, oleje, produkty typu: chrzan, żurawina, barszcz, sosy, flaki i wiele, wiele innych.

- w większych punktach Delikatesów Mięsnych Gzella znajdziecie przepyszne wina, wyszukane przystawki, a także piece do mięs.

- weekendowe promocje

- sposoby pakowania zgodne ze standardami w całej Europie - ekologiczne torby papierowe, próżniowe pakowanie oraz odpowiednie mielenie i zabezpieczenie mięs.

- terminale do wypłaty gotówki, doładowania telefonu oraz płatności kartą

- gadżety firmowe (młynki, deski, kubki termiczne, zestawy noży, zestawy sztućców)- tylko w większych sklepach

- patery na każdą okazję (imieniny, urodziny, imprezy okolicznościowe itp.) złożone z wybranych smaków Wędlin z Borów


Jak wspomnieliśmy Delikatesy Mięsne Gzella to 150 sklepów firmowych, rozmieszczonych od Włocławka, przez Toruń, Chełmno, Chełmżę, Grudziądz, Elbląg, Malbork, Bydgoszcz i okolice, Inowrocław, Gniezno, Trójmiasto, Żukowo, Starogard, Tczew, Kościerzynę, Władysławowo, Ustkę, Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Gryfice, Trzebiatów, Szczecinek, Sławno, aż po Czersk i Człuchów. Jednak to nie wszystko! Nasze produkty znajdziecie także w 60 sklepach patronackich. Dodatkowo wszystkich smakoszy z całej Polski zapraszamy do sięgnięcia po Wędliny z Borów w sieciach takich sklepów jak: Kaufland, Real, Intermarche.

Pełna lista placówek, z wyszczególnieniem ich rodzaju, znajduje się poniżej na mapce.

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player